Witamy serdecznie na naszej NOWEJ stronie

Spółdzielnia Socjalna „Samodzielność, Praca, Aktywność” to wspólna inicjatywa trzech ostrołęckich stowarzyszeń: Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i Stowarzyszenia Mazowieckie Inicjatywy Społeczne i Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Samodzielność, Praca, Aktywność”,  posiadających wieloletnie doświadczenie w działalności społecznej, zwłaszcza na rzecz osób z niepełnosprawnością.

Misją naszej spółdzielni jest stworzenie odpowiedzialnego przedsiębiorstwa dostarczającego wysokiej jakości usługi oraz wspierającego aktywizację zawodową osób zagrożonych wykluczeniem społecznym z powodu niepełnosprawności. Pomysł na nazwę spółdzielni powstał z pragnienia, aby te osoby mogły samodzielnie funkcjonować w społeczeństwie – pracować oraz aktywnie działać na wielu płaszczyznach.

Oferujemy usługi poligraficzne oraz szeroki zakres usług związanych z ogrodnictwem i zagospodarowaniem zieleni. Chcemy mieć realny wpływ na wygląd naszego najbliższego otoczenia i być odpowiedzialnym parterem biznesowym dla lokalnych firm i instytucji. Wybór obszarów naszej działalności to połączenie doświadczeń, kompetencji i umiejętności wszystkich pracowników przy jednoczesnej analizie potrzeb rynku lokalnego. W planach rozwojowych naszej spółdzielni jest rozszerzenie oferty o nowe usługi oraz uzyskanie statusu zakładu pracy chronionej.

Zapraszamy do współpracy instytucje państwowe, placówki oświatowe, organizacje pozarządowe, firmy, przedsiębiorstwa oraz wszystkie podmioty, które prowadzą działania z zakresu społecznej odpowiedzialności i chcą wspierać osoby niepełnosprawne.

Skip to content