Czyszczenie
i dezynfekcja
Usługi sprzątające
pranie dywanów
Mycie i polerowanie podłóg

Usługi sprzątające – Ostrołęka

Usługi sprzątające

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątające dla firm, domów i mieszkań prywatnych oraz instytucji Państwowych. Nasze usługi obejmują okresowe czyszczenie/sprzątanie oraz polimeryzację posadzek. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i atrakcyjne ceny. W ramach usług sprzątających wykonujemy sprzątanie w domach i mieszkaniach w środku i na zewnątrz w tym odkurzanie, zmywanie, mycie i polimeryzacja podłóg, pranie dywanów, usuwanie odpadów, dezynfekcja i wiele więcej.

Naszą ofertę usług sprzątających kierujemy zarówno do przedsiębiorców (sprzątanie powierzchni biurowych) jak i osób prywatnych (sprzątanie mieszkać i domów).

 

Usługi utrzymania czystości

W ramach usług utrzymania czystości oferujemy również usługi utrzymania czystości w miastach. Sprzątamy urzędy i inne budynki samorządowe. 
Nasza spółdzielnia  posiada w ofercie również usługi utrzymanie czystości ulic i placów (usługa skierowana głównie do jednostek samorządu terytorialnego).

 

Dlaczego warto wybrać właśnie naszą firmę sprzątającą?

Mamy doświadczenie i grono zaufanych klientów, którzy chętnie polecają nasze usługi nowym klientom. Jesteśmy uczciwi a nasi pracownicy są odpowiednio przygotowani do pracy w domach i mieszkaniach naszych klientów – możesz nam zaufać. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług utrzymania czystości oraz usług sprzątających na terenie miasta Ostrołęka i w okolicy. Czekamy na Państwa telefony! Do usłyszenia.

 

Skip to content